LAURIE
Mallina yhden päivän ajan
Syyskuussa 2025 lanseerasimme kilpailun, jossa saattoi voittaa mallipäivän kuvauksissamme ja samalla lahjakortin.
Voittajiksi valittiin Birgit, Ineta ja Linda, ja vietimme upean päivän heidän seurassaan. Kaikki kolme naista loistivat kameran edessä luonnollisesti ja hurmaavasti – melkein kuin he olisivat tehneet sitä ennenkin.
"Ilmoittauduin kilpailuun, koska halusin kokeilla jotain uutta. Ja kuka nyt kieltäytyisi LAURIEsta? Se oli täysin selvää."
Ineta
SHOP INETAS LOOK
Casual chic
"Tunnen oloni kauniiksi, kun olen mukava niissä vaatteissa, joita käytän, ja kun tunnen, että ne seuraavat vartaloani ja tarpeitani."
Linda
SHOP LINDAS LOOK
Dreamy denim
"Kun valitsen vaatteita, kyse on mukavuudesta ja hyvästä laadusta, ja LAURIE-housujen kanssa tiedän aina saavani laatua pitkällä aikavälillä."
Birgit
SHOP BIRGITS LOOK






